Choď na obsah Choď na menu
 


Gabriellin denník

21. 2. 2009

Moje zimné novinky

Pred zimnými prázdninami bol môj život presne nalinajkovaný. Bola som vzorná a usilovná študentka, hviezda matematických súťaží a na spievanie som ani nepomyslela. Lenže počas silvestrovského večierka v horskom stredisku som stretla Troya Boltona a všetko sa odrazu zmenilo. Než som sa spamätala, stála som pred publikom s mikrofónom v ruke.
Obrázok

Najskôr som sa trochu hanbila...Obrázok                                                                                            

 

 

 

 

 

 

Obrázok

 

 

 

...ale zatvorila som oči a nechala som sa ovládnúť hudbou.

 

 

Vymenili sme si s Troyom čísla, ale ja som si vôbec nebola istá, či ho ešte niekedy uvidím. Potom sme sa s mamkou presťahovali do Albuquerque  a ja som nastúpila do East High. Nemohla som uveriť svojim očiam, keď som Troya uvidela sedieť vo svojej novej triede. Byť nováčikom na East High nie je také zlé, keď sa o vás stará Troy. Naše prvé stretnutie ale nedopadlo najlepšie a my sme s Troyovým kamarátom Chadom a dievčaťom menom Taylor skončili po škole.
Obrázok

 

Taylor

je kapitánka

škoského

desaťbojárskeho tímu.

Obrázok

 

 

Zistila som, že Troy je kapitán Wildcats! Obrázok  

 

 

 

 

 

 

 

Chad je tiež

basketbalista.

 

 

 

 

 Po skončení vyučovania som konečne mala šancu sa s Troyom porozprávať. Bolo príjemné sa s ním zase stretnúť. Počas rozhovoru sme došli až k nástenke so zoznamom prihlásených do zimného školského muzikálu.

Toto je Sharpay Evans
Obrázok

 ...a toto jej dvojča Ryan

Obrázok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Náhle sa k nám prihnala naparádená blondínka. Bola to Sharpay Evans, šéfka školského dramatického krúžku. Myslela si, že sa chcem zapísať. O pár dní neskôr ktosi do Taylorinej skrinky zastrčil vytlačené kópie mojej bývalej školskej webovej stránky. Keď Taylor zistila, aké úspechy som dosiahla v matematických súťažiach, chcela ma získať pre svoj školský desaťbojársky tím. Tentoraz už nechcem byť divná školská bifľoška! Troy sa pred kolegami z tímu snažil utajiť, že sa chce zúčastniť na konkurze do muzikálu, a ja som bola ten deň príšerne nervózna. Našťastie všetko dobre dopadlo. Postúpili sme do druhého kola! Od tej chvíle sa všetko otočilo hore nohami. Sharpay s Ryanom boli našim úspechom poriadne vyvedení z miery. Chad zo zvyškom basketbalového tímu sa snažili presvedčiť Troya, že basketbal je tým jediným, čomu by sa mal venovať. Mňa sa Taylor stále snažila vtiahnuť do svojho matematického desaťbojárskeho tímu. Všetko bolo také zamotané! Problémy sa vŕšili jeden na druhý, my s Troyom sme ale vedeli, že skutočne chceme spievať! Našťastie si Chad a Taylor po nejakom čase uvedomili, že násilím nás nútiť nemôžu. S ich podporou a pomocou sme druhé kolo konkurzu zvládli na jednotku a hlavné úlohy v zimnom muzikáli boli naše.

Obrázok

 

 

 

 

Pomohla som Taylor a školskému dasaťbojárskemu tímu vyhrať majstrovstvá.

 

 

 

Obrázok

 

 

 

 

 

Okrem víťazstva v muzikálovom konkurze získal Troy na čele školského basketbalového tímu majstrovský pohár.

 

 

                                                       

 

 

 

 

 

 

Moje letné novinky

Vedela som, že tohtoročné prázdniny budú výnimočné, ešte skôr, než sa začali. Bolo to vôbec prvý raz, keď sme sa s mamkou počas leta nikam nesťahovali. Bolo mi jasné že toto leto musí byť super. Keď nám pán Fulton, riaditeľ rekreačného komplexu Lava Springs, ponúkol brigádu, zdalo sa, že sa moje sny premieňajú na skutočnosť, Vďaka brigáde si našetríme nejaké peniaze a navyše budeme môcť tráviť a Troyom celé leto spolu!Obrázok

 

 

 

Budeme spolu

celé leto!

Nádhera!

 

 

 

 

Obrázok

 

 

 

 

 

 

Práca s Troyom je vlastne skôr zábava!

 

 

 

 

 

 

Ukázalo sa, že skutočnými majiteľmi Lava Springs sú rodičia Ryana a Sharpay. Na každoročnú letnú súťaž talentov napísala Kelsi pre mňa a Troya nádherný duet. Obaja sme si spoločné spievanie ohromne užívali. Troy doslova žiaril šťastím.
Pri spoločných skúškach sme si užili kopu zábavy. Obrázok

Všetci mali súťaže talentov plnú hlavu. Sharpay najviac.
Lenže odrazu sa objavili problémy. Troy bol povýšený a tým získal určité výhody. Úlohy nás ostatných boli stále obťažnejšie. Povinností pribúdalo. S Troyom sme na seba mali menej a menej času a veci boli stále komplikovanejšie. Na jednej strane som Troyovi úspech v práci priala, ale na druhej strane som si všimla, že vďaka jeho povýšeniu nie je náš vzťah taký, ako kedysi. Troy, ktorý býval samé žartíky, teraz na mňa skoro nemal čas. Pochopila som, že nastal čas vážnych rozhodnutí. Zrejme pôjdeme každý svojou vlastnou cestou.
Troy bol povýšený, ale náš vzťah to takmer zničilo.
Obrázok

Našťastie tu ešte boli všetci naši kamaráti. Prinútili nás spolu vystúpiť na súťaži talentov, ktorú sme nádherným Kelsiiným duetom bezkonkurenčne vyhrali. Ponorili sme sa do chytľavej melódie a všetky starosti akoby odrazu odplávali. Znova sme boli Gabriella a Troy ako pred rokom. Dokonca aj Sharpay naše víťazstvo uznala. Hneď na druhý deň boli všetci zamestnanci pozvaní na večierok pri bazéne. Ponorená do vyhriatej vody som si uvedomila, že toto leto bolo predsa len báječné.

Obrázok

Priatelia naveky!

 
Get Free Music at www.divine-music.info
Get Free Music at www.divine-music.info

Free Music at divine-music.info